Атестаційна комісія дошкільного закладу та педагогічний колектив були присутні на відкритому занятті у II-й молодшій групі "Білосніжка". Заняття підготувала та провела вихователь - Таран Тетяна Анатоліївна.

/Files/images/vz_blosnjka/DSCN1772.jpg

Тема: «Маленькі помічники»

Мета: Удосконалювати вміння дітей розуміти і відповідати на запитання вихователя окремими словами і простими реченнями. Закріпити знання дітей про форми мовленнєвого етикету, формувати у дітей знання про здоровий спосіб життя; закріплювати дії послідовності пов’язані з миттям рук. Закріпити знання про кольори, величину предметів, повторити назви тварин і їх спосіб життя. Розвивати зорову і рухову увагу, звуконаслідування. Сприяти розвитку дихального апарату і дрібної моторики рук. Закріпити величину і розмір предметів; назви геометричних фігур, вміння рахувати предмети.

До дітей завітала лисичка і попросила допомоги. Діти вирушили у ліс допомагати лісовим мешканцям.

/Files/images/vz_blosnjka/DSCN1774.jpg /Files/images/vz_blosnjka/DSCN1782.jpg

Для зайчика зібрали чарівні слова у його "Торбинку чемних слів" . А потім за допомогою "Чарівної скриньки" подарували йому необхідні засоби гігієни для того щоб він завжди був чистеньким.

/Files/images/vz_blosnjka/DSCN1794.jpg /Files/images/vz_blosnjka/DSCN1797.jpg

Малята в лісі зустріли сім'ю ведмежат та побували на лісовій галявині з різнокольоровими, маленькими та великими квіточками.

/Files/images/vz_blosnjka/DSCN1786.jpg /Files/images/vz_blosnjka/DSCN1790.jpg

Дітлахи поселили диких тварин у лісі, а домашніх - вдома. Зустріли курочку з курчатком.

/Files/images/vz_blosnjka/DSCN1776.jpg /Files/images/vz_blosnjka/DSCN1777.jpg

За допомогою геометричних фігурок можна створити різні дива рученятами. Малята склали курчатко.

/Files/images/vz_blosnjka/DSCN1779.jpg

Комісія та педагогічний колектив оцінили заняття на високий рівень. Програмований зміст відповідав віковим особливостям дітей і вони добре впорались з усіма поставленими завданнями.

Кiлькiсть переглядiв: 280

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.