Повернутися до звичайного режиму

9 травня, День Перемоги – історія свята для дітей.

Кожен громадянин країни повинен знати і ніколи не забувати про те, що 9 травня – день перемоги. Історія свята для дітей буде цікавою, якщо батько чи педагог ретельно продумає, як її подати. Можна дати чимало порад з цього приводу.

Мета даної статті – дати рекомендації педагогам і батькам, як грамотно і ефективно ознайомити дітей з історією свята «9 травня – день Перемоги».

Завдання: формування у маленьких громадян основ патріотичного та національного самоусвідомлення, розвиток патріотичного виховання малого покоління, виховання почуття захоплення тими, хто віддав життя, захищаючи нашу Батьківщину від німецьких загарбників, виховання поваги до своєї батьківщини і потреба до захисту рубежів своєї батьківщини, якщо того вимагатимуть обставини.

Для величезної кількості наших співгромадян День Перемоги – це одне з найважливіших свят. Поточний рік – рік ювілею Великої Перемоги, а тому всі готуються святкувати 70-річчя з дня закінчення війни з фашистською Німеччиною.

Ця подія докорінно змінила історію всього світу. А що означає ця велика дата для наших маленьких громадян? Як правильно і грамотно розповісти їм про Великої Вітчизняної війні? Як грамотно донести про день Перемоги історію свята?

Відмінним підходом стане розповідь про історію свята «9 травня – день Перемоги». Обов’язково слід показати дитині фотографії з сімейного альбому, якщо такі є.

Добре, якщо у вашому місті є пам’ятники, присвячені Дню Перемоги. Історія свята буде супроводжуватися не тільки розповіддю, але і наочним представленням. В цьому випадку можна з дитиною вийти і покласти квіти, або вручити їх ветеранам. У день святкування цього великого дня винуватці торжества неодмінно будуть гуляти на вулиці і приймати поздоровлення. Їм сподобається таке ставлення до себе і настрій підніметься.

Обов’язково слід зводити дитину в музей, де він може познайомитися з атрибутами тих героїчних днів. Такі важливі події справлять на дитину сильне враження. Йому неодмінно запам’ятається представлена інформація про День Перемоги. Історія свята не може бути не цікавою.

Для вчителів і педагогів з метою пропаганди дітям історії свята «9 травня – День перемоги» слід організувати зустріч школярів або дитсадівців з ветеранами війни, вони із задоволенням будуть слухати їх розповіді, можна супроводити таку зустріч показом тематичного фільму про боях і боях в роки Великої Вітчизняної війни.

Слід пояснити дитині про те, хто такі партизани, зробити так, щоб він зрозумів, що це наші співвітчизники, звичайні громадяни-патріоти, які боролися в тилу ворога займалися підривною діяльністю проти фашистів. Важливо буде згадати про те, що партизанами також були і зовсім юні підлітки, нехай дитина зрозуміє, що вся країна єдиним фронтом боролася проти ворога. Вони внесли величезний внесок в історію свята “9 травня – День Перемоги”.

Значення слова «перемога» у дитини повинно асоціюватися з тим, що люди не пошкодувавши свого життя, стали на захист Батьківщини, щоб ми могли чудово будувати своє життя в мирі та благополуччі. Діти повинні усвідомлювати, що мирне життя нам дали ті героїчно билися люди, які вигнали ворога. За один чи два уроки, присвячених героїчним днів Великої Перемоги, малюки не перейнятися до кінця значущістю тих героїчних днів. Такі тематичні уроки, святкові ранки, свята слід робити не тільки перед святом 9 травня, але і в інші дні. Можна організувати конкурс на читання віршів, присвячених Великій Перемозі, можна робити своїми руками вироби, організовувати різноманітні тематичні виставки в школі, на місцях військових меморіалів, палацах культури.

Вихованці дитячого садка – самі юні громадяни нашої країни, вони знаходяться в тому віці, коли формується особистість, розвиваються пізнавальні здібності, тому педагоги повинні грамотно донести до таких малюків історію подій про війну. Весь відважний народ тоді встав на захист рубежів нашої великої Батьківщини. Страшної, моторошною, довгою була ця війна, величезне число людей загинуло. Але доблесна радянська армія вигнала ворога, який приніс величезне горе і біди.

Історія свята «9 травня день перемоги» – свята сторінка для нас. Це велика подія для кожного громадянина Росії. Знайомство малюка з цим святом не можна починати з голих історичних фактів. Слід зважати на почуття дитини, йому набагато цікавіше доторкнутися до історії свята «9 травня день перемоги», якщо в ній брали участь старші його родичі: бабусі, прабабусі, діди і прадіди.

В інтернеті можна знайти чимало розповідей про День Перемоги. Історія свята привертає увагу багатьох людей, які з постачанням про це пишуть і представляють увазі всіх бажаючих зі своєю розповіддю ознайомитися. Можна запозичити щось звідти і піднести у власному варіанті історію свята “9 травня – день перемоги”.

Військову історію потрібно доводити до дитини таким чином, щоб подорослішавши, він зміг розповісти і своїм майбутнім дітям про День Перемоги. Історія свята – це пам’ять про Велику перемогу буде дбайливо передаватися нащадкам. Саме так повинен вчинити кожен громадянин.

Кiлькiсть переглядiв: 2275

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.