/Files/images/Іценко.jpg

Завідувач - спеціаліст вищої категорії - Іценко Надія Григорівна має 51 рік педагогічного стажу, 42 з яких - на посаді завідувача. У 1985 році закінчила КДП Інститут ім. О.М. Горького за спеціальністю викладач дошкільної педагогіки і психології, методист по дошкільному вихованню.

У 2014 році Надія Григорівна була нагороджена медаллю "За доблесну працю" Броварською районною державною адміністрацією та відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації.

Також у 2014 р. пройшла курсову перепідготовку в "Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів"

У 2016 р. нагороджена Знаком пошани Броварської районної ради III ступеня.

У 2017 р. пройшла навчання і перевірку знань та отримала посвідчення про функціональне навчання у сфері цивільного захисту.

У січні 2020 року пройшла курсову перепідготовку в"Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів".

/Files/images/Коваленко2.jpg

Вихователь-методист - Коваленко Наталія Михайлівна, спеціаліст І категорії, має 21 рік педагогічного стажу. У 2009 році закінчила НПУ ім. М.П. Драгоманова та має спеціальність вихователя, вчителя англійської мови.

NFN

Завідувач господарською частиною та на півставки каштелян - Тараненко Галина Олександрівна. В 2011 році закінчила Державну академію житлово - комунального господарства. Працює в ДНЗ "Малятко" з квітня 2017 року.

Кiлькiсть переглядiв: 859

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.