Шановні батьки!

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

Не приводити до садочка дітей з підвищеною температурою тіла, кашлем та іншими симптомами захворювань. Хворі діти в дошкільну установу не приймаються.

Якщо дитина захворіла упродовж дня, вона ізолюється від здорових дітей в ізоляторі і залишається там до приходу батьків чи госпіталізації.

Якщо Ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити медичну сестру або вихователя.

Після перенесеного захворювання діти в дитсадок приймаються тільки за наявності довідки лікаря-педіатра з вказівкою діагнозу, відомостей про відсутність контакту з інфекційними хворими, а також з рекомендаціями щодо індивідуального режиму кожній дитини.

Ранковий туалет дітей повинен проводитися вдома: батьки зобов`язані приводити дитину в дошкільний заклад чистими, охайно та по сезону одягненими.

Одяг у дитячих шафах зберігається окремо: пакет для чистої білизни, пакет для брудної білизни, , спортивної форми.

Не дозволяється приносити в дитячий колектив та зберігати в шафах солодощі, фруктита інші предмети.

Заборонено одягати на дітей прикраси, ланцюжки, так як все це може загрожувати життю і здоров`ю дітей, бути втраченими.

Приводити дитину в ясла-садок не пізніше8 :30 години ранку.

Забирати дитину не пізніше 18 год.

Щодня особисто передавати і забирати дитину у вихователя, не передовіряти особам, що не досягли 18 років та особам у нетверезому стані.

Одягати дітей слід по сезону в залежності від температури повітря, в групі - в одно- двошаровий одяг, шкарпетки, взуття із задником. Слід пам`ятати, що від одягу залежить комфортний стан дитини, її гарний настрій, стан здоров`я.

Дякуємо Вам за те,що розумієте нас!

З повагою адміністрація ЗДО «Малятко»
Кiлькiсть переглядiв: 400

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.